Aynı

[:en]

Koray Sevindi
2016 | 1:00

The film tries to show that human beings live with similar inquiries and concerns based on the concept of “no land”.

About Directors
Koray Sevindi lives in Istanbul. He studied engineering at ITU and directing at New York Film Academy. He worked as assistant director in several feature films, shorts, documentaries and commercials. His short films and animations have been screened at more than a hundred international festivals, winning him over twenty awards. His key films include Cycle (2016), The Head (2014) and Bread (2012).

Screenings
III. İstanbul Trienali

Crew
Senaryo Koray Sevindi
Animasyon Koray Sevindi
Yapımcı Koray Sevindi[:tr]

Koray Sevindi
2016 | 1:00

Film, “yurtsuzlaşma” kavramından yola çıkarak insanoğlunun benzer sorgulamalarla ve kaygılarla yaşadığını göstermeye çalışır.

Yönetmen Hakkında
Koray Sevindi İstanbul’da yaşıyor. İTÜ’de mühendislik eğitimi aldıktan sonra çeşitli sinema filmi, kısa film, belgesel ve reklamlarda yönetmen yardımcısı olarak çalıştı. New York Film Academy’de yönetmenlik üzerine eğitim aldı. Yaptığı kısa film ve animasyonlar yurt içinde ve yurt dışında yüzden fazla festivalde gösterildi ve yirmiden fazla ödül kazandı. Halen sinema ile ilgili teorik ve pratik çalışmalarına devam etmektedir. Önemli filmleri arasında Döngü (2016), Kafa (2014) ve Ekmek (2012) yer almaktadır.

Gösterildiği Festivaller
III. İstanbul Trienali

Ekip
Senaryo Koray Sevindi
Animasyon Koray Sevindi
Yapımcı Koray Sevindi[:]