[:en]The Human Corp.[:tr]İnsanoğlu Şirketi[:]

[:en]

Ayberk Irmak
2018 | 3.13

The Human corp. is an organization produces human in a colorful dystopia. In this corperation, all stages of life, struggles for survival, being a small piece in the system, people’s goals and desire to reach them are shown simply and effectively.The Human Corp. is a Low Poly 3D animated movie that aims to raise awareness of time, universe and paradox.

About Director
He was born in1995 in Denizli. He graduated from primary school and high school in Denizli. He moved to İstanbul for university education.He is 4th year student of cinema and television in Istanbul University. He is currently working on 3D animated films.

Screenings
25. Uluslararası Adana Film Festivali
İstanbul Altınboğa Film Festivali
İstanbul Filmmich Kısa Film Festivali

Awards
Filmmich 3.lük Ödülü

Crew
Senaryo AYBERK IRMAK
Animasyon AYBERK IRMAK
Yapımcı AYBERK IRMAK
Karakter Tasarımı AYBERK IRMAK
Sahne Tasarımı AYBERK IRMAK
Müzik JINGLE PUNKS
Ses Tasarımı AYBERK IRMAK
Diğer BERKE IRMAK[:tr]

Ayberk Irmak
2018 | 3.13

The Human Corp. yani insanoğlu şirketi çok renkli bir distopya evreninde , insan üreten bir fabrikanın içinde insanoğlunun hayatta geçirdiği tüm evreleri , yaşam mücadelesini , sistemin içinde küçük bir parça oluşunu , hedeflerini ve onlara ulaşma arzusunu , basit ve etkili bir şekilde izleyicinin önüne seriyor; zaman, evren ve paradoks kavramları etkisinde bir çok alt metinle farkındalık yaratmayı hedefleyen bir Low Poly 3D Animasyon filmi olarak izleyici karşısına çıkıyor

Yönetmen Hakkında
1995 Yılında Denizli’de doğdu. İlk ve orta eğitimini Denizli’de tamamladı. Üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi. Halen İstanbul Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümü 4. sınıf öğrencisi. 3D animasyon filmle ilgili çalışmalarına devam ediyor.

Gösterildiği Festivaller
25. Uluslararası Adana Film Festivali
İstanbul Altınboğa Film Festivali
İstanbul Filmmich Kısa Film Festivali

Aldığı Ödüller
Filmmich 3.lük Ödülü

Ekip
Senaryo: AYBERK IRMAK
Animasyon: AYBERK IRMAK
Yapımcı: AYBERK IRMAK
Karakter Tasarımı: AYBERK IRMAK
Sahne Tasarımı: AYBERK IRMAK
Müzik: JINGLE PUNKS
Ses Tasarımı: AYBERK IRMAK[:]