Experience The World – The Train

Dünyayı Deneyimleyin – Tren

Duro Howard Jr.

06:00 | ABD

 

Dünyayı Deneyimleyin, her gün deneyimlediğimiz, ancak absürt bir bükülme içeren, yumuşak sesli bir yolculuktur. Girişte, tren, yoğun saatte Chicago kırmızı hat treniyle eve giderken sizi takip ediyor – ta ki beklenmedik bir kozmik dehşete dönüşene kadar.

Duro Howard Jr.

Duro Howard Jr.

 

Duro Howard Jr. on yıldan fazla bir süredir ticari ve kurumsal sektörde çalışan bir animatördür, bu yüzden harika bir grafik dünya yaratabileceğine bahse girebilirsiniz! Kurucusu olduğu küçük bir tasarım ve animasyon stüdyosu olan Tiny Wolf’un yaratıcı yönetmeni ve baş animatörüdür. Hayattaki ana görevi, harika insanlarla harika sanat yaratmaktır. Şu anda Chicago’da yaşıyor ve çalışıyor, ancak batıdaki ailesinden asla çok uzun süre ayrı kalmıyor. Selam!

 

Experience The World - The Train Experience The World - The Train Experience The World - The Train Experience The World - The Train Experience The World - The Train Experience The World - The Train Experience The World - The Train Experience The World - The Train

https://instagram.com/experiencetheworldpod

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.