Period Drama

Dönem Draması

Anushka Tina Nair, Lauryn Anthony

02:02 | ABD

 

Viktorya dönemi İngiltere’sinde, son derece erken gelişmiş ve yaratıcı on bir yaşındaki Georgiana Crimsworth, iyi bir kitabın tadını çıkarmak için uyanık kaldı. Aniden kramplar yaşar ve çarşaflarında kan bulur. Henüz konuşmayı almadığı için bunun ilk adeti olduğunu anlamaz ve ölmek üzere olduğunu düşünür. Günahlar ve ölümcül hastalıklar arasında cevaplar ararken hayal gücü alt üst olur ve bunun kendisi ve ailesi için ne anlama geldiği konusunda en kötüsünden korkar.

 

Anushka Tina Nair, Lauryn Anthony

Anushka Tina Nair, Lauryn Anthony

 

Lauryn Anthony ve Anushka Nair, Ringling Sanat ve Tasarım Koleji’nden yeni mezun olmuş film yapımcıları öğrencisidir. Özellikle Gurur ve Önyargı, Downton Manastırı ve Jane Eyre olmak üzere dönem dizilerine her zaman derin bir sevgi duymuşlardır. Bu niş ilgi, onları üniversitenin birinci yılında arkadaş olarak bir araya getirdi ve ardından birlikte tamamen orijinal bir film yaratmak için üçüncü sınıfta film yapımcıları olarak bir araya geldiler.

 

Period Drama Period Drama Period Drama Period Drama

https://www.instagram.com/perioddramashort/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.