The Dream On The Griptape

Griptape Üzerindeki Rüya | Sonho Na Lixa

Lise Pautonnier

03:45 | Fransa

 

İki kaykaycı kız, günlerini Rio de Janeiro sokaklarında numaralar yaparak geçirir. Yeni kameralar, sponsor bulmak, tanınmak ve bu ortak tutku sayesinde yaşayabilmek ve var olabilmek amacıyla ciddi bir profesyonel proje çerçevesinde yeteneklerini tanıtmak tek şanslarıdır. Basit bir polis kontrolü raydan çıkacak ve onların hayallerini yok edecek.

 

Lise Pautonnier

Lise Pautonnier

 

Fen eğitimi aldıktan sonra nihayet tekrar çizime başladım ve Ecole Emile Cohl’a kayıt olmaya karar verdim. Pratik Ressam olarak mezun olduktan sonra, sahaya dönmeden ve Animasyon alanında uzmanlaşmadan önce Florida’daki Walt Disney World’de portre ressamı karikatürist olarak bir yıl çalıştım.

 

Kaykayın ve içindeki hareketin ayrıştırılmasından etkilenerek mezuniyet kısa filminin ana konusu olarak onu seçtim. Film, Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinin güneşi ve canlı renkleri altında geçiyor.

 

The Dream On The Griptape The Dream On The Griptape The Dream On The Griptape The Dream On The Griptape The Dream On The Griptape

https://lisepautonnierart.wixsite.com/my-site
https://www.instagram.com/lizp.art/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.