The Old Man And The Sea

Yaşlı Adam ve Deniz

Eylül Yarkın

02:56 | Türkiye

 

Ana karakter, 84 gündür balık yakalayamayan Santiago adında yaşlı bir balıkçıdır.Santiago, sandalını çok uzaklara Gulf Stream’in derin sularına götürür ve çok geçmeden dev bir marlin yakalar. Tüm büyük tecrübesi ve gücüyle, gücüne, saygınlığına ve kimliğine olan bağlılığına hayran kalarak, üç gün boyunca balıkla mücadele eder; kaderi, bir balıkçı olarak Santiago’nunki kadar gerçek. Sonunda marlin’i sarıyor ve teknesine kamçılıyor. Ancak, Santiago’nun yorucu çabası boşa gider. Köpekbalıkları bağlı marlin’e çekilir ve Santiago birkaç tanesini öldürmeyi başarsa da, köpekbalıkları balıkları yerler ve geride sadece iskeletini bırakırlar.

 

Eylül Yarkin

Eylül Yarkın

 

Eylül Yarkın, 26 Ağustos 1998’de İstanbul’da doğdu. Sahne ve Kostüm Tasarımı okudu ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden yeni mezun oldu.

 

The Old Man And The Sea The Old Man And The Sea The Old Man And The Sea The Old Man And The Sea The Old Man And The Sea The Old Man And The Sea The Old Man And The Sea The Old Man And The Sea

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.