Alone

Yalnız

Bora Civelek

04:40 | Türkiye

 

Pek de yakın olmayan bir gelecekte, bir süre sonra “fotoğrafçı robotumuz” kaldığı yerden uyanıyor ve dışarı çıktığında küresel ısınma, aşırı nüfus/ormansızlaşma, atık gibi çevresel sorunlar nedeniyle terk edilmiş bir dünya ile karşı karşıya kalıyor. Ana karakterimizle, çevre sorunlarıyla ilgili dünyanın yaklaşan büyük durumlarına da tanık oluyoruz.

 

Robotumuz dünyaya ne olduğunu anlamaya çalışır ve en az bir insan arar çünkü tüm varlığı bir insanla etkileşime girmek için yaratılmıştır. Sonunda robot biriyle tanışır, ancak hayal ettiği tarih bu değildir.

 

Bora Civelek

Bora Civelek

 

Bora Civelek 4 Mart 1999’da Ankara’da doğdu. Haziran 2022’de Ankara/Türkiye’de Bilkent Üniversitesi FADA Grafik Tasarım Bölümünden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında birçok serbest iş ve şirkette çalışma fırsatı bulmuştur. Yeni mezun olarak, ana ilgi alanları olan hareketli grafikler, 3D tasarım, markalaşma ve hikaye anlatımı olan beceri, bilgi ve deneyimini geliştirmeye çalışır.

 

Alone Alone Alone Alone

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.