Hunor 2

Hunor 2

Béla Klingl, Árpád Koos

13:44 | Macaristan

 

Serinin kahramanı, sistem değişikliğinden bu yana bir mevcudiyet ödeneği ile hayatta kalan Macar Süper Kahramanı Hunor’dur. Geçmişinden dolayı çelişki içindedir – o zamanlar iyi yaptığını düşünüyordu. Yeni süper güçler kazandığında (sağlık hizmetinden yanlış tedavi gördüğü için) süper kahramanlıklarını gizlice sürdürür. Her bölümde tehlikelere göğüs gererken, ne yaptığı konusunda şüpheyle doluyor.

 

Béla Klingl, Árpád Koós

Béla Klingl, Árpád Koos

 

Reklamlar, TV manşetleri ve animasyon filmler ürettikleri KGB Studio’yu kurdu ve Maestro’da Ildikó Enyedi’nin Altın Ayı Ödüllü filmi “On Body and Soul” gibi uluslararası üne sahip eserlerin görsel efektleri ve animasyonları üzerinde çalıştı. Oscar Ödülü’ne aday gösterildi ve Annecy’de Uzun Metraj Film Ödülünü kazanan Nyócker, uluslararası prömiyerini Anima Mundi’de yapan ve Macaristan’da en kaliteli görsel dil ve en iyi animasyon ödülünü kazanan son kısa animasyon filmi ReMake oldu. Kecskemét Animasyon Film Festivali’nde çalışıyor Animasyon yönetmeni, senarist ve yapımcı olarak şu anda Hunor gibi dizilerde ve Ildiko Enyedi’nin yeni filmi Karımın Hikayesi’nde VFX süpervizörü olarak çalışıyor.

 

Hunor 2 Hunor 2 Hunor 2 Hunor 2 Hunor 2 Hunor 2 Hunor 2 Hunor 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.