Mom

Anne

Kajika Aki Ferrazzini

09:17 | Fransa

 

Distopik bir dünyada geçen genç bir kız, kameralar aksiyonu yayınlarken hayatı için koşar. Hayallerimizi şekillendiren hatıralara bir aşk ilanı.

 

Gösterim ve Ödüller

 

Annecy Uluslararası Animasyon Film Festivali 2021

Annecy

Dünya galası

Festival Seçkisi

Fransa

 

Anibar Animasyon Festivali 2021

anibar

Festival Seçkisi

Kosova

 

Odense Uluslararası Film Festivali 2021

Odense

Resmi Seçim

Danimarka

 

Viborg Animasyon Festivali 2021

Viborg

Festival Seçkisi

Danimarka

 

Animist Tallin Uluslararası Animasyon Festivali

Tallinn

Festival Seçkisi

Estonya

[/su_expand]

Kajika Aki Ferrazzini

Kajika Aki Ferrazzini

 

Kajika Aki Ferrazzini, Fransa’nın Paris kentindeki Sanat okuluna girmek için 18 yaşında Réunion adasından ayrılır. Estienne Uygulamalı Sanatlar Okulu’ndan mezun olduktan sonra Gobelins Görsel Sanatlar Okulu’na katılır.

Bir yıldan fazla bir süredir bu projede kendi başına çalışan ilk kısa animasyon filmi Anne’nin yaratılmasına kendini adamak için okulu bırakmaya karar verir.

Anne, resmi yarışmanın bir parçası olarak 2021 Annecy Uluslararası Animasyon Film Festivali’nde Dünya Prömiyerini gerçekleştirdi.

 

2021-2022’de 50’den fazla festivalde seçildi:

Paris Courts Devant (Fransa), Zinebi (İspanya), Anima (Belçika), Tricky Women (Avusturya), GLAS Animation (ABD), Palm Springs Animation (ABD), Cinanima (Portekiz), MECAL Barcelona (İspanya), Tokyo Anime Ödülü Festival (Japonya), Odense (Danimarka), Kaohsiung (Tayvan), Animist Tallinn (Estonya), Anibar Animation (Kosova), Animatricks (Finlandiya), Future Film (İtalya), Riga (Letonya), Atina Animfest (Yunanistan), Cardiff animasyon (İskoçya), POFF Şort (Estonya)

 

Mom Mom Mom Mom

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.