Second – Kül Olana Kadar

Second – Kül Olana Kadar

Efe Karadağlı

03:30 | Türkiye

 

Ünlü Türk Pop-Punk grubu Second’ın 2022 yılında yayınladığı “Kül Olana Kadar” şarkısının video klibi Efe Karadağlı tarafından yönetildi ve canlandırıldı.

 

Efe Karadağlı

Efe Karadağlı

 

Efe Karadağlı 1989 yılında İzmir’de doğdu. 2014 yılında Yaşar Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nden mezun oldu ve o zamandan beri sektörde serbest illüstratör ve animatör olarak çalışıyor. Üniversite bitirme projesi olan kısa animasyon filmi “Muhteşem Çok” çeşitli film festivallerinde aday gösterildi. Kariyeri boyunca Adidas Terrex, Adidas Women, Can Yayınları, Yemeksepeti, Gratis, Macfit, Kendine Has, Anason İşleri gibi markalarla çalışma fırsatı buldu. Ayrıca son yıllarda Iya Terra, Tribal Seeds, Dylan Dunlap ve Second gibi müzisyenler ve gruplar için animasyon müzik videoları hazırlamıştır.

 

Second - Kül Olana Kadar - Animated Music Video Second - Kül Olana Kadar - Animated Music Video Second - Kül Olana Kadar - Animated Music Video Second - Kül Olana Kadar - Animated Music Video Second - Kül Olana Kadar - Animated Music Video Second - Kül Olana Kadar - Animated Music Video Second - Kül Olana Kadar - Animated Music Video Second - Kül Olana Kadar - Animated Music Video

http://www.efekaradagli.com
https://www.instagram.com/efekaradagli_illustration

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.