The Prejudiced Hierarchist

Önyargılı Hiyerarşist

Conform Cox

02:24 | Hollanda

 

Uzun bir süre boyunca insanlık kendini hayvanlıktan ayırdı. Ancak bilim adamları insan olmayan hayvanlar hakkında ne kadar çok şey bilirlerse, insanlarla o kadar çok benzerlik görürler. İlerlemek için hayvan özgürlüğüne ihtiyacımız var. Bu kısa film, gerçek hayattan örnekler kullanarak, insanın diğer hayvanlar hakkındaki hiyerarşik fikirlerini yıkmada bir başlangıç ​​yapar.

 

Conform Cox

Conform Cox

 

Cox Janssens çok küçük yaşlardan beri keşfetmek, öğrenmek ve yaratmakla hareket ediyor. Her şeyi ayrıntılarıyla öğrenmek istiyordu. Homo Universales olmak onun kafasında bir iş için iyi bir seçimdi. Her şeyi bilen biri olma hevesini hiç kaybetmedi: farklı yaratıcı alanlarda çalışmalarını yaptı ve 2016 yılında yaratıcı stüdyosu Conform Cox’u kurdu. Cox, illüstratör, grafik tasarımcı, podcast yapımcısı, araştırmacı ve tekstil tasarımcısı olarak çalıştı, Design Academy Eindhoven’da tasarımcı olarak eğitim aldıktan sonra.

 

Bununla birlikte, illüstrasyon ve hikaye anlatımı her zaman pratiğinin özüydü.

 

Bu, Cox’un Eylül 2021’de Cum Laude’u bitirdiği, Den Bosch’taki (NL) Master Institute of Visual Cultures’da (AKV St. Joost AVANS) Master animasyon eğitimi almaya karar vermesine neden oldu. Cox’un daha önce sahip olduğu tüm teknikler ve ilgi alanları artık eğitici animasyonlarla birleştirildi.

 

The Prejudiced Hierarchist The Prejudiced Hierarchist The Prejudiced Hierarchist The Prejudiced Hierarchist

http://www.conformcox.com
https://www.instagram.com/conform_cox/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.