Tsunami Girl

Tsunami Kızı

Leo Campasso, Carlos Balseiro, Antonio Balseiro, Emiliano Rodriguez Nuesch

06:36 | Arjantin

 

Şubat 2010. Pasifik Okyanusu’ndaki Juan Fernandez adlı uzak bir adada, kasabada herkes uyudu. Ancak 12 yaşındaki bir kız bir titreme hissetti ve yakın bir tehlikeye karşı uyardı.

Leo Campasso, Carlos Balseiro, Antonio Balseiro

Leo Campasso, Carlos Balseiro, Antonio Balseiro, Emiliano Rodriguez Nuesch

 

Leonardo Martin Campaso, diğer adıyla Leo Campasso, Nisan 1988’de Arjantin, Buenos Aires’te doğan tanınmış bağımsız bir geleneksel 2D ve 3D animasyon yönetmenidir.

 

25 yılı aşkın tecrübesiyle uzun soluklu animasyon kariyeri boyunca Cartoon Network, Disney, Nickelodeon, Fox, Google, Marvel, Coca Cola gibi büyük markalarda çalıştı.

 

Cartoon Brew, Vimeo, Motionographer, Catsuka gibi önemli portallarda tanınan, adını konumlandırmayı ve kişisel animasyon stilini tanıtmayı başardı.

 

“Leo Campasso Studio”nun yaratılışından bu yana kesintisiz 12 yıl ve yolda binlerce 2d ve 3d prodüksiyondan sonra, 2021’de tamamen İçerik ve Reklam odaklı yeni bir prodüksiyon şirketi olan “Aura Studio” adlı yeni projesine başlar.

 

Tsunami Girl Tsunami Girl Tsunami Girl

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.